| dominyksk a întrebat:

Salutare TPU, Problema cu windows, Miam instalt windows xp si cand vreau sa intru pe hard disc il deschide in fereastra noua, ce pot face sa il deschida normal?

Răspuns Câştigător
| justanotheruseroftpu a răspuns:

In explorer(my computer) apesi pe file, o sa se deschida un meniu, apesi pe folder and search options sau folder options si bifezi open each folder in the same window dai ok si gataaa, probabil ca meniu nu este exact cum am zis deoarece eu am windows 7 si nu imi pot amintii exact cum e la xp dar cauta ceva cu folder options daca nu il gasesti unde ti-am zis cauta in control panel

1 răspuns:
| NopeCheers a răspuns:

incaerca sa dai sa dai click dreapta si sa alegi acolo explore sau open cred ca va merge.