| r4aulme a întrebat:

Saptamana trecuta mi-am rupt clavicula si saptamana viitoare merg la scoala. Cum pot da testele si tezele daca mana dreapta (cea predominanta) nu o pot misca?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti da teza "orala"! Dar trebuie discutat cu profesorul respectiv si eventual, cere aprobare de la directorul scolii.

| alii98 a răspuns:

Pai,cum a zis si DonnaAlba, ori faci testele si tezele oral ori nu le dai pana vei putea scrie, sau daca te chinui sa scrii, sa te lase sa termini tot si sa incerce sa iti descrifeze scrisul daca nu inteleg(in caz ca scrii urat din cauza mainii)