| MichaelJackson123 a întrebat:

Scuzați categoria dacă nu este bună. Sunt în clasa a 9-a și am un coleg care tocmai s-a transferat în vacanța intersemestrială la alt liceu. I-am spus să nu o facă și acum regretă pentru că nu îi place deloc. Mai poate face ceva sau trebuie să aștepte până în a 10-a? Va trebui să dea și un test pentru a intra?
Mulțumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

"vacanta interesele atriala" presupun ca inseamna vacanta intersemestriala, da?
Cred ca ar putea primi un raspuns de la conducerea liceului, poate reuseste sa anuleze transferul. De unde ar putea sti cineva de aici daca este posibil?

| MichaelJackson123 explică (pentru Kaℓi):

Ups, mulțumesc pentru sesizare, am modificat. Se poate anula un transfer? După aproape o săptămână?
Am întrebat aici pentru că poate a mai pățit cineva chestia asta și ne poate da un sfat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MichaelJackson123):

Ăsta depinde de fiecare liceu în parte dar daca se insista și mai exista o cunoștință la mijloc cu siguranță poate reveni la liceul la care a fost inițial