| Losnams a întrebat:

Se anunță că vărful epidemiei de coronavirus in Romania va fi între 20-25 aprilie. Așadar, considerați că școlile pot incepe pe data de 16 mai?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu consideram nimic, pentru ca nu avem de unde ghicii, cat sunt oamenii dispusi sa stea in casa si sa asculte ca sa nu se mai infectezei sis a infecteze si pe altii.
Cazurile cresc enorm, fata de luna trecuta, acum sunt in urcare, mai mult ca niciodata.
Probabil ca vor fii in scadere peste 2-3 luni.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai probabil nu vor incepe in mai

| LPCTSTR a răspuns:

A venit hartie de la minister man, scolile chipurile incep din iunie.