| Jennny a întrebat:

Se pune ca semn la bac că eu scriu "i" ul cu un cerculeț deasupra? așa am scris toată lucrarea

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu, cu siguranta nu. Chiar daca profesorii tind sa va sperie spunandu-va ca orice urma de pix suplimentara sau orice litera sau cifra scrisa putin atipic se vor considera semne, nu e chiar asa. Lucrari se anuleaza foarte rar, doar cand e ceva evident.

| Pool77 a răspuns:

Daca se punea ca semn, supraveghiatorul nu iti accepta hartiile.

| Sketch2 a răspuns:

Din cate stiu nu, asa scriu si eu straight face Nu are de ce...