| Crash94 a întrebat:

Ştie cineva ceva de bac-ul diferenţiat la română, pentru cei de la uman? Cică la partea cu eseul argumentativ va fi puţin mai complicat.

Răspuns Câştigător
| emag a răspuns:

Nu se mai da diferentiat, si eu sunt la uman, adica daca s-ar fi dat diferentiat, s-ar fi dat asa si la simulari.
succes la bac.

2 răspunsuri:
| Ana0Maria a răspuns:

S-a vorbit despre bacul diferentiat, doar ca nu de anul acesta vor aplica asta.

| BornInLust a răspuns:

Din cate am inteles sistemul cu BAC diferentiat va fi implementat abia in 2-3 ani.