| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva daca ma pot transfera la un liceu cu profil mate info simplu la liceu cu profil mate info bilingv engleza(am terminat clasa a9a)?
Daca da, ce trebuie sa fac? Examenul la engleza cand se da?

1 răspuns:
| Alex0194 a răspuns:

Din ce am inteles trebuie sa ai neaparat dat si luat examenul ala de limba de la finalul de la a 8-a... dar daca nu-mansel iti va da oricum un test sa vada daca poti sau nu sa faci trecerea dar mai bine intreaba lka liceull unde vrei sa mergi despre ce trebuie sa faci