| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva daca se poarta uniforma la C.N. Carol din Craiova? Si daca da, in ce consta?

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu,din ce intrevede regulamentul de ordine interioara, numai juniorii din generala sunt obligati sa poarte uniforma.
tu vei avea o insigna mare si stralucitoarelaughing.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Mai bine astepti si o sa-ti spuna exact profesorii daca ai nevoie de uniforma sau nu decat sa te apuci de costuri suplimentare sau lucruri de genul. Pana atunci doar imbraca-te decent spre a face o impresie buna.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Http://cnc.ro/elevi.php

in claselea 5-8 uniforma este obligatorie si va fi formata din doua culori distincte alese de "ofiteri"
pentru clasele mai mari tinuta este aleatorie daca nu include simboluri sataniste si chestii conotative.
De asemenea vei purta pe piept ca sa te mandresti tuturor sigla maretului liceu.

| anonim_4396 explică (pentru SergiuBoss11):

Site-ul este virusat, de-aia nu am intrat, nu ma lasa Avast-ul. Doar in clasele 5-8 este obligatorie, la liceu nu?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,din ce intrevede regulamentul de ordine interioara, numai juniorii din generala sunt obligati sa poarte uniforma.
tu vei avea o insigna mare si stralucitoarelaughing.

| piratuu a răspuns:

Mai bine astepti pana când îți zic profesorii/dirigintele.

| viooiv a răspuns:

Nu eu chiar nu stiu.