| LmLarisa a întrebat:

Sunt clasa a-6a, si maine :]] da`u tezaa la romana puppy dog eyes, ce pasteluri vi`s-a dat voua puppy dog eyes de vasile alecsandri >:" stiiu ca nu ma ajuta prea mult, dar please raspunss:d

4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Ce raspunssss sa-ti dau?! La halul in care te exprimi o nota de 3 ar fi super pentru tine indiferent de subiectul de la tezaaaa laughing

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Ciao! Din pacate eu nu mai sunt la scoala ca sa te pot ajuta cu un raspuns sau cu vreo idee, dar iti urez bafta la teza happy!

| bigsy a răspuns:

Viscolul de vasile alecsandri love struck

| maria999 a răspuns:

Mie mi-a dat sa dovedesc ca poezia peste varfuri... de vasile alecsandri apartine genului liric. funda?