| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in ultimul semestru in clasa a 12-a, profil mate-info, si m-a lovit o inspiratie care ma poate distruge... M-am decis sa dau bacul la info desi profesorul nostru nu a predat mai nimic de cand il stim... Exista vreun site(legit) cu toate lectiile pentru bac explicate asa cum ar trebui sa ti le predea profesorul/exista meditatori care sunt dispusi sa iti predea materia de la 0 in 3 luni/este posibil sa inveti de un 7-8-9 in 3 luni?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce naiba faci asa ceva. Vrei sa mergi pe informatica mai departe sau de unde ideea asta geniala? Asa cum si eu la filo fiind am avut un coleg care s-a trezit sa dea bac la filosofie, o materie foarte grea si subiectiva in special la bac si in conditiile in care n-am facut nimic tot anul (si nici nu vrea sa dea mai departe pe acest domeniu)
PRegatire gasesti, orice prof e dispus sa faca pentru niste bani in plus, dar sincer, nu cred ca o sa reusesti sa recuperezi nimic in timpul asta, ca mai ai si altre materii pe care sa te bazezi. Daca nu vrei sa dai in domeniu, da-i la o materie la care mai ai cat de cat idee.

| NellieLovett a răspuns:

Eu am reusit sa merg la olimpiada cu pregatire de 3 luni.Site nu stiu doar pentru bac, dar olidej are destul de multe lectii explicate si probleme