| ayylmaoxdddd a întrebat:

Sunt orele de sport optionale la facultate? Trebuie sa merg la macar jumatate din ore pentru a promova sau nu conteaza?

Răspuns Câştigător
| MACosmin a răspuns:

Depinde foarte mult de profesor, noi trebuia sa avem 7 prezente / semestru.Iti propun sa te duci la prima ora sa vezi cerintele lui.Dar din cate stiu eu, pe hartie sunt obligatorii, dar cum am scris mai sus, depinde de profesor.

| ayylmaoxdddd explică (pentru MACosmin):

Da, am odata la 2 saptamani. Eu vazusam pe orar ca era taiata ora de sport cu o bara si credeam ca e optional laughing

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce conditii pune profesorul, in general se face odata la 2 saptamani sportul

| ayylmaoxdddd explică (pentru suntserios):

Am crezut ca acea linie din orar insemna optional nu ca se face odata la 2 sapt laughing