| anonim_4396 a întrebat:

Sunt pe clasa a 8-a si m-am gandit sa dau la liceu Papiu Tg. Mures profilul stiinte sociale, dupa ce termin liceul as putea da la politie?

2 răspunsuri:
| Maximus a răspuns:

Nu conteaza ce profil ai avut in liceu, poti urma orice facultate doresti, bineinteles ca la unele intri in functie de media de la bacalaureat! Sigur ca poti schimba profilul daca mergi mai departe la facultate!

| ryanpoe a răspuns:

Bineinteles ca poti da.nu conteaza liceul.conteaza cat de bine te pregatesti.cunosc f b asta crede-ma.bafta