| littlegirl07 a întrebat:

Tezele la latina sunt grele? sunt in clasa a 8-a, nu imi place deloc latina si vreau sa merg la filologie, deci ma cam ingrijoreaza ideea ca voi da teza la liceu.

Răspuns Câştigător
| bikergirlr6 a răspuns:

Ba da, se da teza la latina. e putin greu cu declinarile substantivului, dar in rest e O.Kwinking nu te speria!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| tdrana a răspuns:

Sfat daca nu le ai cu matematica nu te tema da la filologie pentru ca limbile straine, chiar si latina se poat tociwinking

| lexia223 a răspuns:

Aici depinde si de profesor. Spre exemplu noua ne da destul de greu, adica gramatica, dar daca o inveti pas cu pas te vei descurca.