| UzOm a întrebat:

Știe cineva un site de unde pot învăța limba rusă? De preferat unul care mă învață atât gramatică, cât și timpurile.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Ce iti place tie la limba asta? E si grea si urata.

| UzOm explică (pentru Florentina9210):

Are un accent mai mișto decât engleza, iar la viitorul meu serviciu, îmi va aduce un plus la salariu. Și colac peste pupăză, literele lor sunt de-a dreptul divine.

Fiecare are preferințele lui.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Dota 2.

| UzOm explică (pentru AntoniSoulesOne):

Cum Dota 2?

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru UzOm):

Dota 2 -> E jucat numai de rusi, inveti multe chestii din limbajul lor cat vei juca cu ei, ori cs:go rolling on the floor