| ApexPredator a întrebat:

TPU am facut 14 absente la scoala sunt clasa a zecea in liceu dacia poate sa ma afecteze daca am 14 absente sau nu ca inainte aveam 200 sau 100 in a 9 a si nu ma dat afara de la scoala da vreau sa stiu daca are ceva daca am 14 absente la scoala in clasa a zecea sunt in liceu dacia am 14 absente si vreau sa stiu daca ma poate afecta ca inainte aveam 200 100 in a 9a dau funda cel care raspunde corect

1 răspuns:
| mariusxd a răspuns:

La 40 de absente pe an te exmatriculeaza. si ma refer la tot anul, gen 20 pe semestru.