| BlackNinja2029 a întrebat:

TPU are ceva daca am facut 20 absente sunt a zecea acum la liceu si am facut 20 de absente nu ca am vrut eu sa chiulesc ca eu nu vream da de la o ureche da vreau sa stiu daca are ceva daca am 20 absente poate sa ma exmatriculeze la 20 absente in clasa a zecea sau imi scade nota la purtare la 8 plsss help ca nu stiu ce sa fac dau funda promit la 20 de absente de exmatriculeaza in a zecea sau ati scade nota la purtare la 8 plss help happy dau funda.

Răspuns Câştigător
| StopCardiak a răspuns:

NU te exmatriculeaza poat' sati scada nota la purtare dar cu 1 punct adica nota 9 sau poate sati scada din alocatie deci...NUMAI LIPSI CA NUI bine!

2 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Daca intr-adevar ai avut o problema cu urechea, adu o scutire medicala de la medicul de familie si dirigintele(a) iti motiveaza absentele si scapi de nota scazuta la purtare.

| AnnAnne a răspuns:

Invata sa scrii!