| Stefanutz822 a întrebat:

Trec clasa a 9a si nu stiu cum incep... Nu m-a contactat nimeni de la scoala si toata lumea zice ca au deja grup de whats cu dirigintele... Ar trebui sa sun la scoala sau sa mai astept?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il vezi pe dirig si ii zici sa te bage

| Stefanutz822 explică (pentru mgtow):

Nu stiu pe cine am diriginte.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să suni.

| Michaeel a răspuns:

Daca nu te-a anuntat pana acum inseamna ca nici nu te va mai anunta.Cel tarziu vineri trebuia sa primesti un apel de la diriginte sau conducerea scolii. Poti numai sa suni si sa vezi la cat este festivitatea de incepere, dar maine fiind duminica probabil nu o sa iti raspunda nimeni.

| Alexandr1onnn a răspuns:

Nici pe mine nu m-a sunat nimeni să-mi spună nimic. Dacă nu cunoști pe absolut nimeni, singura variantă este să o pui pe mama ta să sune la secretariat.