| hotstyle a întrebat:

Un ajutor daca vreti. spuneti-mi si mie etapele actiuni la florin scrie un roman va rog dau funda!

Răspuns Câştigător
| Gheorge1833424 a răspuns:

Etapele actiunii sunt:

-Expozitiunea->Florin statea sub copac si dormea
-Intriga->El are un vis, cum merge el impreuna cu prietenii lui pe mare
-Desfasurarea actiunii->Pe vasul in care se afla, a avut o gramada de aventuri
-Punctul culminant->Se trezeste, se duce la el in camera si incepe sa scrie
-Deznodamantul->Scrie oleaca, dar pentru ca se plictiseste se duce inapoi sub copac unde doarme in continuare laughing Funda?

| Chiriac_MaryuSykă_1997 a răspuns (pentru Gheorge1833424):

Mersihappy

| Anonim744652 a răspuns (pentru Gheorge1833424):

E total gresit
Nu asta se intampla