| AliceThai a întrebat:

Unde pot gasi primele manuale de matematica si engleza (primara si gimnaziu) in format digital? pdf, doc, orice poate fi citit si eventual printat.

3 răspunsuri:
| xanadu a răspuns:

Pentru gimnaziu iti recomand o aplicatie pe telefoane mobile, cu materia cum este predata la fiecare ora, lectie cu lectie. Adresa de pe google play respectiv itunes, precum si descrierea aplicatiei o gasesti pe siteul http://www.edu10.ro/mate10-gimnaziu.html

| AliceThai explică (pentru Boitor_Seby_1998):

Pe EDU am gasit lista manualelor, nu si manualele propriu-zise. Daca stii vreun link...