| InstructorulTauDeFitness a întrebat:

Va rog sa ma ajuta-ti cu niste indicatii. Vreau sa aplic la niste facultati din tara dar si din strainatate si nu stiu procedura exact pas cu pas ce trebuie sa fac si cand trebuie sa fac si de ce am nevoie ca sa pot aplica.

1 răspuns:
| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Ia lucrurile logic si fara sa te superi pe mine: daca nu stii nici macar cum sa te inscrii la o facultate din strainatate, crezi ca esti in stare sa ajungi acolo?
O sa ai nevoie de cunostinte de engleza/franceza peste medie ca sa intelegi macar ce se vorbeste.In aceste conditii, este o facultate de peste hotare ceea ce-ti doresti, sau este doar un moft?
Succes!