| adinescu a întrebat:

Va uitati la stiri? argumentati raspunsul

9 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Ma uitam, acum nu ma mai uit k vad doar accidente, tampiti care fac tot felul de lucruri ciudate si violuri, .decat sa-mi strice buna dispozitie mai bine nu.

| elena a răspuns:

Ma amuza...de exemplu mai multe posturi dau aceeasi stire cu un accident, dar fiecare are numarul sau de morti sau accidentati, nu mai spun stirile despre vreme, sunt de-a dreptul comice.

| Ben. a răspuns:

Daca ma nimeresc in fata televizorului. dar nu las eu treaba ca sa ma uit la stiri.de fapt mint. m/am uitat la stiri pe 22 decembrie si pe 11 septembrie.

| asya a răspuns:

Da, normal ca ma uit! Acum argumentul:sa vad o Romanie linistita...curata...cinstita...parlamentari de-ti vine sa-i,, tzuci"...nu asta vezi la stiri in fiecare zi?smug

| liliana83 a răspuns:

Ma uit pe stirilePRO tv international.pentru ca sunt in italia si vreau sa stiu ce se mai intampla in Romania. in general ma uit la stiri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar cand sunt constipat ca sa imi mearga burta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma uit, argument? am televizor nou straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foaret rar, deoarece nu ai sa vezi ceva care sa merite vazut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Păi, normal. Nu trebuie să iau pulsul evenimentelor, mai bune sau mai puţin bune cu "happy end".
Pa, pa.