| LighteD a întrebat:

Voi cum ati reusit sa luati Bacul, mai ales la mate. Cum v-ati pregatit? sad
Ce e cel mai greu, la ce ar trebui sa ma pregatesc mai mult? Eu dau din romana/mate/geografie/engl/info

Răspuns Câştigător
| Dolores09 a răspuns:

Pur si implu INVATA. Alt sfat nu stiu sa-ti dau. Repet INVATA logic, nu toci, invata din timp, nu lasa pe ultimele 2 saptamani totul ca nu o sa reusesti sa faci fata dupa. Apoi odihneste-te, noptile nedormite nu te vor ajuta cu nimic.
La Mate da stiu e mai greu, dar cu putina ambitie si mult exercitiu si putin optimism insotit din nou(repet) de muuuult exercitiu o sa reusesti.
Bafta!winking

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu am dat probă orală la matematică!
Multe exerciții și să stăpânești foarte bine formulele!
Mult succes.
Pa, pa.

| yellowalien a răspuns:

Eu una am invatat. Altii s-au rugat la Dumnezeu, altii au incercat sa ghiceasca subiectele. thinking Eu zic totusi sa inveti. Cea mai sigura metoda de reusita la bac.
Bafta!