| Stresanta a întrebat:

Voi unde vreti la liceu ( pe ce profil ) si ce va asteptati sa ne de-a la examen?

7 răspunsuri:
| Flavius2106 a răspuns:

Filologie.

| UnRomanOarecarare a răspuns:

Matematica-Informatica,ma astept sa fie greu si trebuie sa studiez mult ca sa iau o nota mare la examen, sincer ma astept la orice in viitor si ma axez pe acest profil nu fiindca sunt tocilar ci fiindca imi plac aceste 2 materii foarte mult + ca urasc romana...

| Stresanta explică (pentru UnRomanOarecarare):

Si mie imi placea romana foarte mult, pana in clasa a 8 a, acum as dori sa ma indrept spre mate-info, insa nimeni nu ma sustine stiu ca am de lucrat, dar eu cred ca as putea sa fac fata. Informatica imi pune semne de intrebare pentru ca nu stiu la ce sa ma astept, insa sper sa fie bine. Bafta si voua la examen!

| Cairo a răspuns:

Uman filologie este foarte usor happy

| ilinca1901 a răspuns:

Ce te pasioneaza? incearca romana mate orice daca ai o indemanare du-te la liceul din domeniul respectiv.eu merg la tonitza.

| Stresanta explică (pentru ilinca1901):

Profil romana - mate? thinking La mine in oras nu avem acest profil.Eu aveam de ales intre mate-info, filologie, stinte ale naturii si stinte socale. Astea sunt singurele profile, bine din cel mai bun liceu. Oricum am intrat la mate-info! :X

| LikeABossyGirl a răspuns:

Matematica-Informatica