| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un link de unde pot sa cumpar online Biblia Satanista.
Vreau varianta palpabila, nu cea PDF. Vreau sa tin in mana cartea, sa o pipai, sa o am in biblioteca, nu vreau variante online.
FUNDA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai ca iti gasesc, sa ma faci sa ajung in rai ca te capatuiesc daca nu da? :))
Gata: www.bisericasatanista.org

O poti cumpara de la Anton LaVey...

Blessing :P

15 răspunsuri:
| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Du-te la un preot.
Peacewinking.

| Shatteredx a răspuns (pentru Razviiiiiiiiii):

Sunt preotwinking
Peace.

| Razviiiiiiiiii a răspuns (pentru Shatteredx):

Am sa vin sa ma spovedesc la tine laughing
Peace.

| Shatteredx a răspuns (pentru Razviiiiiiiiii):

Sa nu uiti sa nu mananci nimic dimineata, sa nu bei si sa nu te speli pe dinti, ca altfel nu ti se iarta pacatele!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Piei Satana!
rolling on the floor Nu ma lua in serios, glumeam si eu tongue
Daca vrei sa-i pipai formele caut-o pe site-uri specializate, eu nu vreau sa caut asa ceva...

| Shatteredx a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa, dar nu mi-ai putea da un site specializat, ca eu nu am gasit?
O sa ma rog pentru tine la noapte daca-mi dai!

| anonim_4396 explică (pentru Shatteredx):

Http://www.amazon.com/BIBLIA-SATANICA-Anton-Szandor-Lavey/dp/8427034849

Sau cauta pe ebay Domn` Parinte ca iti vine si in Romania.

Sa-ti rupi mana, pardon Saru`mana Parinte :))
Gluma, Gluma :P

| Shatteredx a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci daca gasesti un link cu biblia asta tradusa in romana, esti mega TARE. Oricum funda e a ta, dar daca imi dai si linkul ala, o sa dormi bine la noapte. Si si eu.

| anonim_4396 explică (pentru Shatteredx):

Iti caut nene :)

Gata: O traducere in limba romana, scrisa intr-o care in romana, poti gasi pe www.ebsr.ro, daca mai ai rabdare bine inteles, acela va fi un magazin plin cu chestii de acest gen...

| Shatteredx a răspuns (pentru anonim_4396):

Doamne ajuta!

| anonim_4396 explică (pentru Shatteredx):

Este indisponibil momenta site-ul! Dar am sa intreb un prieten care a citit-o, sa vad de unde o are... Este vrajitor, dar a trecut la satanism dupa ce a citit-o...

| anonim_4396 explică (pentru Shatteredx):

O scriere asemanatoare este Evanghelia dupa Satana... Ma infioara... Dar daca esti preot cum ca vrei sa citesti asa ceva, adica unii ar veni cu alaiul de cruci dupa ei sa o atinga macar laughing

| Shatteredx a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok. Sa-mi dai mesaj daca o sa faci asta, daca nu, este de ajuns, m-ai ajutat oricum. Multumesc, o zi buna.

| anonim_4396 explică (pentru Shatteredx):

Cu placere, stai asa, am citit un pasaj din cartea aia si s-a pornit o furtuna afara... Omule ma sperii...
Nu cred ca mai dorm bine la noapte...

| Shatteredx a răspuns (pentru anonim_4396):

Raspuns irelevant, a fost editat.