| warrior22 a întrebat:

Acum cateva zile l-am prins pe iubitul meu in timp ce "simula" ca face sex cu o alta fata la noi in casa.Suntem de 10 ani impreuna.nu mi s-a mai intamplat niciodata.Am spus ca il iert si ca vreau sa o luam de la inceput insa... sufar enorm, nu stiu daca voi putea trece vreodata peste asta. I-am oferit totul.Nu stiu ce sa fac.Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte sa tragi concluzii si sa-l acuzi prea tare trebuie sa te analizezi pe tine,poate ai gresit cu ceva in comportamentul fata de el. Poate nu ii oferi destul(stii la ce ma refer), barbatii sunt foarte sensibili la schimbarile de pe plan sexual si incearca sa porti o discutie deschisa cu el inainte sa-si puna in practica ''fanteziile'' cu o alta persoana.
Este normal sa ai acest sentiment de frustrare combinata cu dezamagire si poate chiar dispret fata de fapta lui, dar poti incerca sa repari comportamnetul lui si relatia voastra.
Incearca sa te implici mai mult in relatia voastra intima.
Succes! Sper ca te-am ajutat.O zi buna!
Daca ai alte nelamuriri intreaba.

10 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Eu-s tare curios cum simula. Ti-a spus ca e demo, nu?
Te-a inselat? Atunci, pa!

| XDarkAngel a răspuns:

Mai da-i o sansa si fi vigilenta.
Baftawinking!

| negru30 a răspuns:

Draga " daca simula " - iarta-l - ha ha ha - roaga-l sa ne deseneze si noua cum se face asta ca murim prosti

| Cristinutzzzza a răspuns:

worried pai daca l-ai iertat si ati luat-o de la inceput incearca sa uiti trecutu.e greu ca te gandesti daca nu o va mai face.insa daca el incearca sati dovedeasca ca a facut o prostie si se poarta frumos cu tine incearca sa lasi in urma ce a fost. timpul le va rezolva pe toate...nu mai suferi fi linistita pentru ca daca suferi nu rezolvi nk numa te consumi si iti distrugi sanatatea.iar daca va despartiti va fi la fel.incearca sa gandesti pozitiv{Ca totul va fi bine} daca se va mai repeta vreodata sa nul mai ierti. oricum fiecare om merita o sansa.succes:*

| doc69 a răspuns:

Oamenii sunt poligami. vezi daca a cedat unui impuls de moment sau e o obinuinta.si mai gandeste-te daca nu cumva faceti sex tot mai rar

| warrior22 explică (pentru doc69):

Dupa o discutie deschisa cu el mi-a confirmat faptul ca a fost doar un impuls de moment.Si-a recunoscut greseala, ne-am impacat in urma faptului ca i-am mai acordat o sansa, si de atunci se comporta foarte frumos cu mine si face tot ce poate ca sa imi arate ca ma iubeste si ca ii pare rau pentru ce a facut.Viata noastra sexuala a fost activa atat inainte cat si acum.Pe aceasta cale tin sa va multumesc tuturor pentru raspunsurile primite iar acum pot spune ca totul este super ok intre noi doi.
Va multumesc inca o data pentru raspunsurile voastre la problema mea

| doc69 a răspuns (pentru warrior22):

Felicitari iubirea voastra se maturizeaza

| ankadella a răspuns:

Vei trece peste. Daca in 10 ani a facut doar asta, e de admirat. Altadata cand il prinzi ca face asta va trebui sa-l parasesti. Uita de incident si revino-ti! :*

| warrior22 explică (pentru ankadella):

Multumesc de raspuns.Si da, in 10 ani doar asta a facut, dar asta inseamna ca va mai face si alta data sau...pentru ca doar intrebarea asta imi vine in minte. daca a facut asta o data si l-am surprins oare data viitoare o va mai face, sau o va duce pana la capat asta incluzand si actul in sine?

| al3xa_5203 a răspuns:

Cred ca nu o sa mai ai atata incredere in sotzul tau...dar oricine mai merita o singura shansa!