| Abramovici1224 a întrebat:

Am avut o aventura de o noapte cu o fata. Barbatul ei a fost plecat iar ea s-a dat la mine si ne-am culcat mi-a spus ca totul sa ramana secret, ca nu vrea sa stie nimeni. Ne stim de mici copii, ce ziceti? Ea acum este cu barbatu si el 41 ea 25, merita sa o astept poate ca vine la mine sau sa caut alta?

Răspuns Câştigător
| Yurisa a răspuns:

Si vrei sa fii tamponul ei emotional? Se foloseste de tine sa isi umple golurile laughing Nu merita

26 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cauta alta, ea o sa profite de situatia asta sa ramana la confortul barbatului si sa aiba unu tanar.

| Abramovici1224 explică (pentru Adry05):

Mi-ar placea sa mai vina odata la mine si sa vorbesc cu ea sa ii explic ca nu mai are rost pentru ca nu sunt a 5-a roata de la caruta si ca nu vreau aventuri pentru ca pana una alta fiecare om simte si traieste cate ceva.

| Freya1 a răspuns:

Ea normal cu ala nu va ramane, sau si daca o va face il va insela clar.Pentru ca asta se intampla la diferenta aceia de varsta.
Nu cred ca ar trebui neaparat sa o astepti. Daca vrei. ceva cu ea ii spui in fata si.O intrebi daca vrea ceva cu tine si plecati, daca nu nu.

| Abramovici1224 explică (pentru Freya1):

Da ea nu ar putea sa fie impreuna cu mine adica nu cred ca eu cu ea as putea sa fiu impreuna iti dai seama cum as fi vazut eu in fata fratelui ei sau in fata ceilorlalti, ea sta cu ala ca are ceva bani are 2 masini si aia e intelegi, dar cand o sa aiba ea vreo 30 si ala 50 nu o sa mai fie chiar asa pentru ca or sa se schimbe lucruriile mult mai rau daca deja l-a inselat si cine stie de cate or l-o mai inselat pe barbatus o. natalia am facut bine pana acum ca nu i-am dat un mesaj sau un telefon? aprindeam lucruriile daca o faceam? sa stau in banca mea asa-i?

| Freya1 a răspuns (pentru Abramovici1224):

Daca tu o sa continui sa o cauti poate treptat intre voi o sa se infirepe ceva mai mult, si daca ea nu vrea sa plece sau ii e greu dupa cativa ani si bani investiti o sa aveti de suferit.
Cum o fi ea poti sa te atasezi fara sa vrei si sa ajungi sa o iubesti si si sa vrei sa nu te mai poti desprinde.Iar ea pana sa plece de la ala, daca o sa plece o sa te tina pe tine in loc oarecum.Ca sa nu mai vorbim de stresul ala "sa nu ne vada careva,sa nu ne prinda,cum ne intalnim,cand, unde, ce o sa spuna lumea, cum o sa facem, ce o sa se intample".Ar fi un stres continu.
Cred ca cel mai bine ar fi sa nu te complici daca nu ai deja sentimente. Daca o sa vrei sa fi vreodata cu ea sa fi cand e singura.

| Abramovici1224 explică (pentru Freya1):

Daca as mintii acum ca nu am sentimente fata de ea as fi un ipocrit : Nu pot spune ca vai am nu stiu ce sentimente ca nu mai pot sunt putin frustrat de chestia ca ea este cu el permanent impreuna si acum si dimineata ca doarme cu el in fine dar astea oricum trec in timp stiu cum ii ca doar am mai trecut prin fazele astea doar ca trebuie timp si sa nu stau inchis in casa ca ma consum oricum eu zic asa ca Timpul are intotdeauna o cale frumoasa de a ne arata ce si cine conteaza cu adevarat. Oricum nu cred ca as lua in viata mea pe una care are un copil cu altul si vrea si de la mine un copil iti dai seama sa cresc pruncu lu altul nu cred ca mi-ar conveni. Oricum curiozitatea din mine vrea sa vada ce doreste ea de fapt.

| Abramovici1224 explică (pentru Freya1):

Momentan simt nevoia sa comunic cu altii asta ma motiveaza big grin. Nu vreau sa stau inchis in mine ca simt ca ma sufoc ca viata nu mai are rost intelegi? Asa daca socializez citesc despre gelozie despre amant/a despre una alta incep sa imi revin. Oricum daca nu m-a cautat din data de 08.08. 2018 suntem pe 12 nu cred ca este curioasa asta ma face sa cred sau ori ca vine frates o la mine sau ca este permanenta cu barbatu so si ca nu vrea sa dea de inteles ca ar avea pe altcineva ca ma-sa mi-a spus asa catre mine eu cred ca barbatu ei crede ca ea se culca cu tine si cand mi-a spus asta mi-a sarit asa un fix eu am spus da isi da filme omu doar.

| Freya1 a răspuns (pentru Abramovici1224):

Te minti singur prin faza cu "Oricum curiozitatea din mine vrea sa vada ce doreste ea de fapt.".
Daca nu vrei sa fi cu ea nu ai de ce sa ai curiozitati de genul.Cum nici daca nu ai simti mare lucru pentru ea nu ai fi gelos ca sta cu ala.
Astepti sa te caute te dai oarecum de gol, ai vrea sa o cauti tu dar vrei sa o lasi pe ea sa nu fi tu ala ce se baga in casa omului.
Stiu ca nu o sa imi dai dreptate dar eu asa cred ca simti si gandesti.Eu spun sa ai grija pentru ca te inhami la o caruta grea, si cu cat caru se umple o sa iti fie tot mai greu.

| Abramovici1224 explică (pentru Freya1):

Ce vrei sa spui cu Eu spun sa ai grija pentru ca te inhami la o caruta grea, si cu cat caru se umple o sa iti fie tot mai greu. Sa termin sa nu fie prea târziu? Pana nu se află?

| Freya1 a răspuns (pentru Abramovici1224):

Da si asta.
Si faptul ca sentimentele sunt greu de controlat, gelozia poate pune stapanire pe tine, pe ea si sa faceti nefacute.Plus ca in momentul in care iubesti un om si el doarme cu altcineva in pat, nu e langa tine cand ai nevoie etc este un greu pe suflet ce te macina si nu iti da pace.
O sa ajungi sa suferi rau si in cel mai bun caz dupa cativa ani de negocieri si ascunzisuri ve-ti fugi pe undeva.In cel mai bun caz zic, pentru ca pot sa se intample si nenorociri.

| Abramovici1224 explică (pentru Freya1):

Deci sa fiu mai pe inteles, pe mine ce l mai mult ma frustreaza ca nu imi da un mesaj si asta ma deranjeaza ba frate ai avut o noapte cu mine nu ai asa acolo 1% un gand spre mine macar? sa vezi ce mai fac? stam la 1 minut suntem vecini unu l de celalalt

| Freya1 a răspuns (pentru Abramovici1224):

Eu cred ca bine si face, a luat-o ca pe o aventura sau greseala si nu vrea sa va complicati viata.Mai bine asa, dar treaba ta.

| SilentRain a răspuns:

Nu fi fraier, cauta alta

| OldSoul a răspuns:

Cauta alta.
Poti sa astepti mult si bine pentru nimic.

| SG1995 a răspuns:

Cauta alta, de ce si vrea o curva?

| Yurisa a răspuns:

În primul rând, ea nu e cu toate țiglele pe casă, dacă stă cu cineva cu 20 de ani mai mare decât ea sigur e ceva la mijloc si nu cred ca îl va părăsi prea curand daca este cum zic eu.
În al doilea rând dacă ea l-a înșelat pe el nu există nicio certitudine că nici pe tine nu te-ar înșela. Nu pare o femeie de onoare, dar dacă ție îți place așa, poți să te duci pe ea armăsarule laughing

| Abramovici1224 explică (pentru Yurisa):

El ii mai tigan si are banii asa si 2 masini scumpe da nu mai sta asa bine cu banii cum statea inainte dar ce ma mira pe mine faptul l cand am vazut mesaj de la ea ca ar vrea sa se culce cu mine deci ne stim de mici copii niciodata nu m-am dat la ea bine eu in mintea mea iti dai seama ca ziceam mama ce i-as da la asta in fine, o venit la mine cu frate so o stat 10 minute s o uitat asa in ochi la mine si o plecat dupa dar ma gandesc asa, oare de ce nu da un mesaj un telefon ceva? chiar nu se poate feri 2 minute sa trimita un mesaj? sau doar a vrut doar o aventura si gata? vrea sa uite? imi spunea ca nu mai ii ok cum era la inceput cu el

| Abramovici1224 explică (pentru Yurisa):

Ai dreptate big grin aici acum cand pleaca barbatus o si vrea sa vina la mine sa ii spun ca nu mai are rost?

| Yurisa a răspuns (pentru Abramovici1224):

Tu o cunosti mai bine, noi iti pputem da sfaturi dar pana la urma faci cum crezi, dar din ce ai zis tu te cam foloseste pentru placeri carnale laughing

| Abramovici1224 explică (pentru Yurisa):

Mi-am spus ca : Te vanez de mult si sti, si tu la fel si stiu si eu ca ma vanezi laughing.

| Abramovici1224 explică (pentru Yurisa):

Am inceput sa imi dau si eu seama de asta, deci pe toti pe care i-am intrebat si le-am spus toti mi-au spus la fel ca te-a folosit a vrut doar o aventura cu tine fara sa stie nimeni cand o sa mai aibe chef si o plictiseste barbatus-o iar vine la tine si dupa iar te uita ceva de genu

| Holiday a răspuns (pentru Abramovici1224):

Nu te mai lamenta atat ca nu te-a folosit. A fost un schimb echitabil. Ce dracului, parca nu stiti ce e aia o aventura, o amanta/amant, cum va calariti cu una/unu ramaneti cu gandul acolo.
Lasa lucrurile asa, nu e nimic de explicat nici de catre ea, nici de tine. Daca se mai iveste ocazia si vrea, te va cauta si daca esti disponibil si vrei o mai faceti. Simplu, de ce trebuie sa complici lucrurile?!
Intre timp vezi-ti de viata ta normal.

| Abramovici1224 explică (pentru Holiday):

Asa este pe mine ce l mai mult ma enerveaza ca nu scrie nimic laughing in rest totu este ok

| Holiday a răspuns (pentru Abramovici1224):

Foarte bine ca nu scrie, nici ea si nici tu nu aveti nevoie de asa ceva. Conversatiile prea multe posibil sa duca la atasarea unuia dintre voi de celalalt altfel decat sexual. Lucru de care nu aveti nevoie.

| Abramovici1224 explică (pentru Holiday):

De exemplu m-a chemat la botezu lu sorasa care este azi, are un copil aia si am refuzat nu m-am dus cica nu mai vorbesc cu tine daca nu o sa vi nu esti nici prima si nici ultima femeie atunci daca nu mai vorbesti. Oricum eu o vad ca joaca la doua fete nu mi-ar fi placut sa fiu acolo si sa o vad cu barbatuso de mana nu stiu de ce problema este ca eu sunt socat din toata treaba asta nu ca de ce nu este cu mine impreuna da cum naiba ne stim de mici copii niciodata nu am avut tangente unu l cu celalt si acum asa dintr-o data hop -top la mine in brate + de asta are si un copil cu ala de 41 de ani ea avand 25 si cand eram cu ea in pat imi spunea ca vrea un copil cu mine si imi trimitea video cu copii si ca vrea inca unu si prostii din astea.Eu o simt intr-un fel ca nu poate sa imi scrie de barbatu so sau ca ar vrea sa uite ce a fost poate ca si-a dat seama ca nu a facut bine. oare? sa fie asa? nu stiu vedem in timp.

| Yurisa a răspuns (pentru Abramovici1224):

Si vrei sa fii tamponul ei emotional? Se foloseste de tine sa isi umple golurile laughing Nu merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci e panarama in doua moduri, una e ca sta cu ala pe bani si cealalta ca e o parasuta si joca la doua maciuci. Clasic Romania... Si tu esti mai mare panarama ca ii dai apa la moara pentru o gaura. Bravo latraule! Adevarul ca va meritati toti trei. Macar nu mai postati pe forumuri terminatilor ca sunteti prea multi, ati adus kkaturile astea la standard de normalitate. Numai kkat aveti in cap si raspanditi in tara asta.