| Abramovici1224 a întrebat:

am o întrebare pentru cine ma poate ajuta. Ma cunosc cu o fata de 15 ani sa zicem ne știm de mici iar acum de câteva zile sa zicem 7 zile tot ma chema la ea îmi zicea sa vin la o cafea la o țigara la o vorba toate bune și frumoase pana aici. A început sa vina tot mai des pe la mine la o țigara și la cafea, sa nu uit sa precizez ca ea este măritata de 4 ani cu un copil. Bun, vine ce vine pe la mine într-o seara îmi da un mesaj dacă as putea tine un secret i-am spus ca da și mi-a spus dacă am vrut sa o sărut de ce nu am făcut-o, eu nu am avut aceasta intenție, i-am spus și dacă as fi avut aceasta intenție nu cred ca as fi încercat pentru ca ai făcut judo și ca nu vreau sa rămân fără dinți în gura ( a fost o gluma ), mi-a spus ca ar vrea un judo la sol cu mine i-am spus ca îmi place ideea ei. Bărbatul ei era plecat de 2 săptămâni ea și-a luat hainele de la el și s-a mutat înapoi la ma-sa cu tot cu copil, acum 1 zi a venit la 3 dimineața la mine și a stat pana la 7 dimineața am început sa facem dragoste ( SEX ), a început sa îmi spună ca ma vânează de multa vreme și ca ii place de mine doar ca vrea totul sa rămână în secret. Menționez ca eu sunt prieten cu fratele ei tot de 15 ani. Acuma stau și ma întreb, bărbatul ei a venit acasă, ea nu îmi mai scrie mesaje nu ma mai suna, oare pentru ca a venit el sau ca nu mai vrea nimic? Este online pe Facebook da nu da un mesaj, ma întreb oare, nu ar putea sa dea un mesaj nici asa pe ascuns măcar? Oare nu este curioasa ce fac? Ce sfaturi îmi dați pentru aceasta poveste? Mi-a mai spus la început ca ma place de acum 2 ani de ce nu m-a plăcut de acum 4-5 ani și a început sa ma placa asa acum dintr-o data? Ea este zodie TAUR EU TAUR. Oare așteaptă ca sa mai plece bărbatul ei în străinătate ca sa poată profita de ocazia sa se vadă cu mine, oare când îmi va scrie sa nu ii mai răspund? Ce este de făcut? Aștept răspunsuri de la oameni inteligenți.

22 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca a vrut doar sex cu tine si a obtinut ce a vrut.
Probabil ca nu esti atat de bun la pat, daca dupa prima experienta nu te-a mai cautat.

| Abramovici1224 explică (pentru Violleta2022):

Este cu barbatu l ei in fiecare zi non-stop cum sa ma poata cauta laughing? daca nu ii placea cum a fost partida nu statea 4 ore cu mine in pat imi zicea dupa primul-l numar ca nu ii ok happy evident ca nu imi poate scrie ca frateso vine pe la mine zilnic se gandeste si ea ba daca ii scriu poate vede ala intelegi

| Abramovici1224 explică (pentru Violleta2022):

Ai spus ca nu ma mai cauta vezi te-ai aruncat prea repede in vorbe eu am stiut ca trebuie sa astept pana pleaca el big grin uite ca m-a sunat acum 5 minute si mi-a spus sa mergem in oras diseara big grin deci stiu ce pot la pat niciodata nu am dezamagit partenera big grin

| Violleta2022 a răspuns (pentru Abramovici1224):

Trebuie sa stii un adevar: o femeie cu bun simt, niciodata, dar absolut niciodata nu-ti va spune in fata ca nu esti bun la pat, dar dupa aceea nu te va mai cauta niciodata!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Abramovici1224):

Acum am vazut si ultimul mesaj...
Proabil ca esti norocos atunci... daca te-a mai cautat
... ori probabil minti, oricum nu are importanta pentru noi asta, ca oricum ce faci nu este normal si nici sanatos si ma astept sa ne scrii din spital, fiind imoblizat la pat, dupa bataia primita de la barbate'su.

Una fara familie nu ai gasit, daca esti chiar atat de bun la pat?
Asta ma face clar sa ma indoiesc de laudele tale!

| Abramovici1224 explică (pentru Violleta2022):

Fam fost cu frates o mai devreme la mine a stat 20 de minute m-a chemat pana in curte să îmi spună ceva si m-a pupat pe gura. Ce sa inteleg?

| HazelEyes77 a răspuns:

Cred ca femeia a vrut sa iasa sa ea din rutina zilnica un pic ca se plictisea rau si oricum nu mai practicase de mult sportul asta. Si tu ai picat la fix iti dai seama. Acum ramane de vazut daca a fost doar o lectie de judo sau mai urmeaza si altele in limita timpului ei disponibil. N avem de unde sa ghicim ce i in capsorul ei. Oricum nu si va risca ea casnicia pentru o aventura asta e clar. Ramane la alegerea ta daca vrei sa continui cu sirul intalnirilor amoroase sau o lasi asa si uiti de episodul ala erotic. Cred ca vede in asta o distractie ocazionala fara prea multa bataie de cap. Just for fun. Daca va intalniti frecvent e posibil sa te atasezi emotional de ea si chiar nu e cazul. Numai bine

| Abramovici1224 explică (pentru HazelEyes77):

Nu mi-a scris de 2 zile este cu sotul ei acum la ea acasa la masa

| Necunoscut112 a răspuns:

Voi trebuie să discutaţi când mai aveţi ocazia să stabiliţi ce poate fi între voi, ca să nu te trezeşti într-o zi cu surpriza de a veni cu copilul cu tot la tine. Din punctul meu de vedere astfel de situaţii sunt nasoale. Sunt atâtea femei libere, interesante, fără "bagaj", încât nu ştiu de ce te-ai complica. Atât de greu îţi e să obţii sex de la o alta femeie încât o accepti pe asta măritată?

| Abramovici1224 explică (pentru Necunoscut112):

Ai dreptate si tu, dar de ce mi-a spus ca de aproape 2 ani am vrut cu tine si eu nu stiam asta chiar nu m-am prins adica ne stim de la 9-10 ani si am dormit la ei in casa frateso la mine si am ramas uimit cand am vazut ca vrea sa se loveasca cu mine, sa nu o caut sa nu ii dau mesaje nu?

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Abramovici1224):

Poţi să îi spui ce simţi tu vis-a-vis de asta. Eu personal i-as spune că nu îmi doresc să fiu cel vinovat de suferinţa unui om, respectiv a soţului ei, că nu am încredere in femeile care înşală, indiferent de motivul pe care il invocă, şi că nu imi doresc o partenera cu copil. Dar astea sunt chestii subiective. Tu poate esti perfect ok cu situaţia ei.

| Abramovici1224 explică (pentru Necunoscut112):

Te inteleg perfect ce zici nu vreau relatie cu ea, a mai batut si apropouri ca ar vrea copil cu mine imi trimitea pe Facebook clipuri cu mame si bebelusi ea cu asta cu care umbla ii ROM si are ceva bani are si masini faine BMW MERCEDES etc. ea oare sta cu el pentru bani sa inteleg? mi-a spus ca nu are sentimente fata de el, si atunci bun nu ai sentimente dar sa stai asa cu un om in casa fara sentimente? faci sex cu el fara sa simti ceva fata de acel om? eu sunt o fire de om care ii place viata, totusi nu are remuscari fata de el ca s-a culcat cu mine, deci eu sunt taur ca zodie si ea este tot taur ca zodie, de inteles ne intelegem bine suntem vecini la 1 minut unu fata de celalalt adica nu pot sa accept iddea ca nu imi scrie ca nu ma suna adica ii asa w0w cum de nu o face bun inteleg ca ii cu sotul ei dar asa macar pe furis sa dea un mesaj cand merge la wc sa nu fie nici o scanteie macar in mintea ei? Voi ce concluzii da-ti? eu inca astept raspunsuri bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este zodia taur... rolling on the floor si vrei raspunsuri de la oameni inteligenti.

| gabriielaaa a răspuns:

Dragule inteligenta nu prea sunt dar fata avea nevoie de si tea gasit pe tine o avetura sau un amant esti tu nu e iubire asta si sincer tiar place sa fii un locul sotului ei. Are un copil nu zic cai greu sa cresti un copil ce nu i al tau dar ea nu pare sa-l părăsească pe bărbați ei petru tine. Nu ai ce discuta odată ce a zis ca totul sa rămână secret. Doar re vrea când are ea nevoie si mai bine petru tine e sa îți cauti pe cineva care să îți fie alaturi nu sa te uite când vine sotul.

| Abramovici1224 explică (pentru gabriielaaa):

Ai foarte mare dreptate, in timpul-l actului sexual mi-a spus ca vrea sa las in ea ca vrea un copil cu mine iti dai seama ca am refuzat nu am acceptat m-am gandit ca poate va face un avort sau il va pastra si era scandal mare cu sotul ei cu neamu nu era treaba buna.Mi-a trimis video cu o femeie cand avea un bebelus langa ea si dupa aaparut in at inca un bebelus tin sa cred ca poate ar vrea un copil cu mine nu stiu. totusi inca mai astept raspunsuri sa vad ce sa fac pana intr-un final.

| gabriielaaa a răspuns (pentru Abramovici1224):

Eu stiu pe cineva ca tine care a făcut greseală să o lese gravidă situ ei a stiu până in luna a 8 căi a luni si i-a spus adevarul ca e copilu vecinului. Ia mai spus ca e vina lui ca plecă mereu. Sotul ei a trecut copilu pe el ca să nu se facă de ras nici pe ea nici pe dânsu. Iar vecinu nu stie de ia lui sau nu. Deci nu fă prostia sa o crezi o sa suferi si vei fii chinuit. Nu îți pierde timpul degraba vând vise si povesti.

| Abramovici1224 explică (pentru gabriielaaa):

Gabrieela, ce zici nu imi scrie sau nu ma suna ca este cu sotul l ei acum asa-i? eu nu as vrea o relatie cu ea iti dai seama cum ar fi, ea umba cu unu care are 41 de ani si ea are 25 16 ani diferenta intre ei 2, si cand am fost cu ea in pat mi-a spus ca el nu o mai dragaleste adica face sex cu ea si dupa se pune la somn ea mi-a spus ca ar vrea sa mai stea langa ea sa o mai alinte iar el nu o face, dar eu sunt inca socat de acest SEX adica asa dintr-o data bine inteleg hai ca ai vrut sa te razbuni pe el dar de ce cu mine? de ce nu cu altul cu unu care nu il sti de 15 ani adica am crescut cu fratele ei de mici prieteni zi de zi si mi-a spus ca de vreo 2 ani tot o vrut cu mine dar cand mergeam la ei acasa eu nu stateam asa mult na nu stiu ce sa mai cred cand am facut dragoste cu ea mi-a spus ca ii este indiferent daca as lasa in ea sau daca as da afara m-am gandit decat sa las in ea si dupa sa faca avort mai bine nu, gabriela asa pentru final ce zici sa ii scriu pe Facebook? sa o sun? sau sa o las sa vad daca o sa ma mai caute totusi a fost un sex intre noi nu poti spune ca doar ne-am pupat dupa acest sex nu are asa cateva sentimente totusi a fost un contact.ea mi-a spus ca eu nu il insel doar ca a fost plecat 2 saptamani si nu mi-a mai scris.

| gabriielaaa a răspuns (pentru Abramovici1224):

E posibil sa fii avut o pasiune pentru tine una e sa placi pe cineva alta e sa iubești de vrei să fii a cincea roată la căruța na. Întrebarea e de ce sa măritat cu ila si de il iubea vorbea cu el despre problema lor sau poate mai vrea un copil si cu sotul ei nu mai poate face. Sincer așteaptă sa vina ea la tine sa nu afla bărbatu ei. Uite poate voie sa rămână gravidă cu cineva pe care il cunoaste.

| Abramovici1224 explică (pentru gabriielaaa):

Ea sta cu ala ca are bani si masini, dar nu poate sa vina la mine cat timp ii el acasa si nu ii plecat ca sta cu el impreuna. Aici ai mare dreptate ca sunt a-5-a roata la caruta, oricum eu nu ii scriu nici un mesaj daca ma cauta ea bine daca nu asta este.

| Savas10 a răspuns:

Scapa rapid de ea, ca apoi te indragostesti si o dai in alte drame. E o relatie bolnava, fara viitor daca ea nu doreste sa se desparta de actualul. Copil cum e, cand a zis DA, l-a considerat potrivit. A fost alegerea ei pe viata, ar trebui sa tii cont de asta.

| Abramovici1224 explică (pentru Savas10):

Asa este big grin am vazut cand a fost cu frates-o la mine ma tintea asa cu ochii adica nu ma lasa din priviri vedem ce o sa fie pe viitor acum.

| Abramovici1224 explică (pentru Savas10):

Da eu nu vreau o relatie cu ea big grin nu vreau sa se afle nimic eu sunt curios pana unde ar putea ajunge toat aaventura asta laughing