| marina11 a întrebat:

Neata lume sad. Sunt cam trista azi.Greu e cu dragostea astaa laughing. aseara am vorbit cu ex`ul meu. El e suparat pe mine si el s`a despartit de mine pentru ca nu-l `apreciam` laughing asa cum merita. El vrea sa`mi cer scuze da eu nu vreau si aseara i-am dat un mesaj: tot ce vrei e sa`mi cer scuze? si el : cam asa ceva. eu: si daca o fac ce ssatisfactie ai? el: ma simt eu mai bine. el : da ma mai iubesti placi? eu : da nu`ti da`i seama? el : nu
eu : da el : aaa bine ca si eu el : da nu ti-ai cerut scuze eu : de la ce? el : las`o balta. Apoi nu`mi mai aduc aminte ce am vorbit si a inceput sa ma faca in toate felurile c*cata pi*ata cine se mai uita la tine? laughing si. din astea apoi i-am zis : crezi ca ma faci sa plang cu mesaje din astea? si el : da cand ti-am dat papucii plangeai si eu radeam. eu : da poate nu din cauza ta el : fa pisato si nu mai stiu ce
Ce sa-i mai fac? Eu ma gandeam ca daca-mi mai zice ceva sa-i zic fratelui meu si se ocupa el de boul ala. Nu?
PS: eu cred ca el a vrut sa ma faca sa spun ca`l iubesc dar eu in mesaj i-am zis cred ca te iubesc ...nu cred ca a bagat de seamahee hee

10 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Iac, eu l-as injura rau daca mi-ar vorbi asa. Spune-i fratelui tau ce s-a intamplat, sa vorbeasca cu el.Chiar daca ar fi vrut sa vada ca inca il iubesti, lui nu i-a prea pasat.

| marina11 explică (pentru Djlsghtnquuw):

Asta vreau sa spun si eu laughing el a vrut sa vada daca`l iubesc...da nu se pune problema adica. suntem niste copii.si crede ca poate face ce vrea cu inima mea.da nu`i asawinking

| Djlsghtnquuw a răspuns (pentru marina11):

Pai cati ani aveti? Si nu mai vorbi cu el.lasa-l in pace.

| marina11 explică (pentru Djlsghtnquuw):

Eu 12 si el 13 big grin oohh.si nu zi ca suntem prea mici ca m`am saturat de asta oh go on

| Djlsghtnquuw a răspuns (pentru marina11):

M,nu zic asta laughing, dar zic ca nu ai cum sa il iubestihee hee

| marina11 explică (pentru Djlsghtnquuw):

Pai si eu am zis acelasi lucrubatting eyelashes

| pwp a răspuns:

Cum ai putut sa stai cu un idiot ca asta intr-o relatie?
Eu zic sa-l lasi asa! Pur si simplu nu te mai gandi la existenta lui.

| MissIndependenttt a răspuns:

Dupa ce zici tu p'aicea aveti niste mintii de copii,nu zic ca sunteti mult prea mici,insa nu aveti cum la varsta asta sa intelegeti ce este ''iubirea'', asa ca lasati'o mai usor, nu merita sa suferi degeaba de la varsta asta:*no talking

| marina11 explică (pentru MissIndependenttt):

Am zis si mai sus ca n`am spus ca il iubesc. citeste mai atentwinking laughing

| Florin85 a răspuns:

Nu iti cere scuze