| anonim_4396 a întrebat:

Am incercat sa fiu enervanta, insistenta si cat se poate de rea cu prietenul meu. Il lovesc, ma supar pe el din orice, si el inca nu mi-a spus ca sunt enervanta. Il iubesc mult de tot, dar ma supara faptul ca nu imi spune nimic din tot ce il deranjeaza la mine, cu toate ca eu ii spun lui absolut tot ce nu-mi place. As vrea sa fie putin mai sincer, cum sa ii spun? Ms! happy

Răspuns Câştigător
| biix a răspuns:

Spune-i pur si simplu ca te deranjeaza ca nu e sincer. Cu toate ca nu e sigur ca va functiona, adica, daca pana acum nu a spus nimic e posibil sa faca acelasi lucru si in continuare. Sunt persoane de genu, le spui ce te deranjeaza, incearca 2 zile sa se schimbe si dupa aceea se poarta ca si inainte... :-s

13 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dic mă. Şi nu te-a pocnit pân' acum? Mai şi stă cu tine?!
Ioi ce retardat. Înseamnă că fie e drogat constant, fie e retardat mintal fie e îndrăgostit lulea de tine.
Totuşi, indiferente care din cazuri ar fi cel adevărat, să nu ai cumva tupeul să te plângi dacă te va înşela, pocni sau despărţi într-un mod umilitor de tine, pentru că meriţi cu vârf şi îndesat!

| Zenithf a răspuns:

Baietii sunt un pic altfel, nu se exteriorizeaza ei asa de usor. Dar nu te teme, se incarca el ce se incarca, apoi o sa si explodeze ca un vulcan.
Incearca sa schimbi placa. Spune-i de ce te-ai purtat asa si ca te deranjeaza lipsa lui de reactie, ca intr-o relatie comunicarea este foarte importanta. Incearca sa-l tragi mai mult de limba.

| Leon a răspuns:

Ce gesturi nasoale ai.

| Parmalat a răspuns:

Vezi cum faci ca daca se satura de fite se duce la alta tot fara sa-ti spuna big grin

| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Spune-i sa fie mai sincer cu tine, si sa-ti spuna in fata ce defecte crede ca ai uh. spune-i ca daca ti le zice ti le poti repara, dar daca' nu le vei avea mereu, si e mai bine sa ti le zica el. spune-i sa se schimbe putin, ca devine enervant

| AnaBejenaru a răspuns:

Te iubeste prea multlaughing

| Picasso a răspuns:

Haoleu,fi si tu mai blanda, eu cred ca el e multzumit asa cum estitu! bine poate ca e un pic moleshit. nu stiu de ce! dar zi si tu sa fie mai activ, ciupeshtel de cur tongue nu stiu

| Allexis a răspuns:

Daca o sa continui asa, sa nu te miri cand il vei vedea cu alta fata pe strada. O fi el calm, te iubeste, dar fiecare om are niste limite si cred ca tu chiar incerci sa i le depasesti...

| deliamy a răspuns:

Intreaba-l direct ...si cred ca faza ca te superi pe el din orice e un pic cam dura(parerea mea ).dar daca l-ai intreba si i-ai spune ca "Ti se pare ca il deranjeaza ceva la tine". poate ti-ar spune. sper ca te-am ajutat. fundita?big grin

| Cosmin_5281 a răspuns:

Cand va intalniti mai multi si jucati de exemplu adevar sau provocare ii zici unei fete ca sa iti zica el ce il deranjeaza la tine. big grin Incearca trebuie sa mearga. Zic eu big grin tongue. fundita?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca te iubeste foarte mult si nu-l deranjeaza daca ii facei ceea ce ii facihee hee si tu probabil ii faci toate chestiile astea pentru ca ai inceput sa te plictisesti si vrei ca el sa-ti zica ca il deranjeaza ceva la tine ca sa ai motiv sa te superi( spun asta pentru ca am fost si eu in situatia asta) Mai bine ii propui sa faceti lucruri noi impreuna sa mergeti in locuri in care nu ati mai mers pana acum sa faceti in fiecare zi alcevabig grin

| nicunaynay a răspuns:

Lol asa imi face si mie o fata pe care o plac si cred ca seman cu prietenul tau. Uite iti zic clar noua nu prea ne place sa fim loviti de fete deoarece ne simtim raniti la suflet si la viata pentru ca esti dezamagit de cine iubesti si te face sa te porti ca prietenul tau.Si inca ceva daca se poarta asa asta nu inseamna ca este drogat ci ca este pierdut in minte si nu are cuvinte de spus.Pentru ca din iubirea care vrea sa ti-o ofere u cam exagerezi cu lovitul si spune-i mai repede si sa nu eziti. Daca il iubesti cu adevarat spune-i! Fara ezitare si cred ca ar trebui sa-i spun si prietenei mele la fel dar in fine.P.S am 12

| FashionVictim a răspuns:

Pai Poate Ca Tu Cand Ii Spui Lui Asta Se Simte Prost Si Nu Iti Spune Ca Sa Nu Te Simti Si Tu Ca El. Eu Sincer Daca mi-ar Spune Prietenul Meu Ca Sunt Enerventa As Fi Umpic Trista...