| andutz a întrebat:

Am o gradina in fata blocului. Azi dimineata am iesit cu pisica afara. Am tinut-o bine, numai ca cand a vazut un motan, a sarit din bratele mele. Acum e prin gradina celuilslt bloc... care e mai mare si cu mai multi boscheti. Cum sa o prind?crying Poate e o intrebare stupida.dar.plang de fiecare data cand ma gandesc ca e singura...si ea.crescuta de mica in casa, nu prea stie ce sa faca afara.

8 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

Pai du-te dupa ea si ia ceva mancare cu tine si ii arunci mancare, si poate reusesti sa o faci sa vina la tine
Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| 1235678907452352 a răspuns:

Ademeneste-o cu mancarethinking sau prinde un motan si ia-l in brate poate o sa-ti sara in bratebig grin

| 알리나 a răspuns:

Pai ar trebui sa te duci in gradina celuilalt bloc si sa o cauti sau intrebi pe cineva din blocul acela daca a vazut-o. MULT SUCCES!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum ai aflat ca stie ce sa faca! Este "chemarea naturii "! Cred ca se intoarce la tine, posibil " mamica "!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of! "ca cand" va aparea, inseamna ca ai gasit-o laughing

| vintageheart a răspuns:

O ademenesti cu mancare si o prinzi atunci cand o vezihappy

| selen a răspuns:

Daca e de mai mult timp afara cred ca a imflaminzit, incearca sa o chem cu ajutorul hranii, poate functiona