| Axys a întrebat:

Buna!
a o mica intrebare legata de un vis! care mi s-a parut foarte ciudat. din punctiul meu de vedere
sa incept

am visat ca in fata blocului meu era un bloc ceea ce nu a in fata blocului un alt bloc. se facea ca eu eram la geam ma uita pe afara admiram natura! iar dintr-o data acel boc de care era in fata blocului meu la etajul 1! luase foc...
iar un barbat era pe un balcon incerca sa se lege cu elastice sa nu casa sa legat de antena sad si de balcon sin pacate nu lau tinut acele elastice, si a cazut. iar apoi dupa ce a cazut el a venit si doua fetite pareau de 10 anisori sa daca nu ma insel mai micute de ani! erai gemene blonde cu parul pana pe spate... sad si semanau leit amndoua eu cadn a vazut ca sau aruncat si ele atunci am fugit sper bloc sa vad ce s-a intamplat,,, pana am ajuns la blocul respectiv parca ma ratacisem apoi am nimerit blocul... il vazusem pe acel barbat cu capul spart cazut de doua scaune dar acele fete nu erau au disparul sad

ciudat vis voi ce ziceti
ce inseamna asta
Foc
sange
moarte sad

ma cam lasa cu semnul intrebarii sa nu radeti asta am visat

de rugat ma rog la Dumnezeu imi puteti spune va rog din suflet

Răspuns Câştigător
| Alexutz13 a răspuns:

Cred ca este doar un vis asa cum ai spus... Unul neplacut ce-i drept, dar atat. Un vis. Nu semnifica nimic acele cuvinte: foc, sange si moarte.

2 răspunsuri:
| Axys explică:

Faza e ca imi pare ciudat

| MissHalcyon a răspuns:

Un vis este un vis, este ilogic, nu ai ce sa deslusesti.