| anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare, am telefonul la abonament, părinții mei pot să vadă ce fac pe telefon?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu ce faci, pentru ca abonamentul tine strict de retea, de cartela. Nu are legatura cu ce aplicatii instalezi tu si ce faci pe telefon.
Insa, ce pot sa faca, dupa cum am zis, este strict de cartela. Adica daca suni pe cineva sau consumi credit, ei pot sa ceara un desfasurator sa vada pe ce s-a consumat acel credit. In rest, esti safewinking

Zi faina in continuare.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sigur te uiti la pornoșaguri de te temi atît, ei pot vedea doar factura si traficul de date pe internet, si te vor lua la întrebari daca le vine de plată 100 de lei.

| cristimihailov a răspuns:

Banuiesc ca daca isi pun problema ar putea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nup!

| movi a răspuns:

Din abonament pot vedea daca platesti ceva cu telefonul sau apeluri si cam atat.