| florynstefan1 a întrebat:

Am o întrebare mai mult pentru fete! M-am împăca de curând cu fata de care îmi place de când a văzut-o asta însemnând acum 3 ani în clasa 9, Când am intrat în conversație cu ea mi-am cerut scuze în cazul în care am rănit-o acum 7 luni când a avut loc incidentul neplăcut să zicem,Dar nu i-am spus din prima cine sunt,i-am spus decât un bună ce mai Faci? și doar atât i-am spus în cazul în care mă întrebi cine sunt să ști că de fapt mă cunoști! Apoi i-am dat un indiciu și și-a dat seama până la urmă cine sunt! Apoi cum am mai zis mi-am cerut scuze, și am intrebat-o dacă mai putem vorbi măcar din când în când, când îmi dă ea mesaj! Acum vine întrebarea:Voi fetelor ce ziceți dacă îi mai trimit eu câte un mesaj gen bună ce faci,ce ai mai făcut lucruri mărunte pentru început chiar dacă i-am spus că vom vorbi numai când îmi va da ea mesaj,voi ce credeți s-ar putea supăra pe mine crezând că sunt o persoană care nu sunt de încredere? Sau dimpotrivă de va bucura că fac acest lucru, mai ales că știe că o plac! Aștept răspunsuri! In cazul in care o persoană vrea mai multe detalii și are în același timp mai multe de explicat și crede că e mai confidențial pe Whatsapp sunt disponibil să îi dau numărul meu de telefon doar să îmi de-a mesaj cu da sau dă-mi numărul tău! Va mulțumesc celor care mă veți ajuta! Și va rog ajutați-mă răspunzându-mi și la celelalte întrebări la care nu am primit răspuns!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se va supara.Acum depinde si de fata. Daca te place,itiva raspunde va glumi etc. Daca nu te place,iti va da raspunsuri monosilabice(daca se intampla. odata, nu e capat de lume, poate ca e obosita, n-are chef pe moment etc, dar daca se repeta inseamna ca pur si simplu nu vrea sa vb cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vere, nu te vrea, cum sa-ti zic sa intelegi?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru florynstefan1):

Ma vere, tu esti dus? N-o mai dispera.

Răspuns utilizator avertizat