| stefanuc a întrebat:

Am o întrebare: Aceste gesturi făcute de o fată (fata de care îmi place din clasa a 9-a acum fiind a 12-a) ce ar putea să insemne? Când eram la școală pe la inceputul lui ianuarie și sfârșitul lunii ianuariea avut un comportament diferit față de cât îl avea de obicei față de mine până atunci cu mine vb altfel decât cu ceilalți, ne așteptam reciproc vorbeam despre școală despre orice! Apoi a venit cel mai cumplit necaz și anume din cauza colegilor mei nuntiri a celor care sunt capul răutăților nu am mai ținut legătura cu ea cam 7 luni de zile spun nu am mai ținut legătura pentru că acum vorbim cei drept din când în când dar vorbim! Așa și cu vreo 1 săptămână- două poate chiar trei înainte să se întâmple faza cu cearta când era pauză ieșeam cu unul dintre cei mai buni prieteni ai mei pe holnu că aș avea prea mulți prieteni buni acest băiat cu care ies pe hol altul care m-ai ajutat când i-am dat un trandafir și cel mai important însăși fata despre care vă vorbesc acum mai ales ea, Deci in pauză ieșeam pe hol vorbeam despre școală despre ce am mai făcut de suna de intrare iar în cazul în care un prof nu venea la oră sau ne povestea nu știu ce mă plictiseam și voiam să mă uit pe geam eu fiind pe partea cealaltă de geamuri pe partea ușii și uneori când mă uitam bine uneori mă uitam dinadins în caz că o surprindeam că mă privește își schimba privirea imediat și de înroșea la fel și eu și mă privea fix o perioadă bună de timp, apoi când îmi schimbam privirea iar mă privea fix! Deci aceste gesturi și anume privirea fixă, înroșirea schimbarea bruscă a privirii ar putea fi semne că m-ar place? Scuzați-ma că an scris mult dar altă soluție nu am avut! sper să înțelegeți! ce am vrut sa zic

1 răspuns:
| mentholinks a răspuns:

Ar putea fi.