| carocarolina a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti: dc unii se cred mare si tare cand sunt cu prietenii, iar cand vor sa fie cu o fata, ea trebuie sa faca primul pas. dc sunt in astfel de situatii timizi? nu stiu, dar mie asa mi s-a intamplat cu fiecare baiat cu care am fost.

Răspuns Câştigător
| DAC a răspuns:

OOOO, pot sa raspund eu la asta?big grin
Foarte rau pentru ca ai dat peste un astfel de baiat si imi pare rau ca recunosc, da mai bine de jumatate din ei sunt asa.Sunt asa de "tari" cand sunt in grupul lor de "cooli" laughing si cand dau ochii cu o fata, pauza.Ai si tu grija la ei, cand te combini cu un baiat, "urmareste-l" oarecum, vezi ce comportament are in grupul de prieteni si mai ales vezi cum se comporta cu tine cand este in acest grup, pentru ca asta este cel mai important!

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1. Scrii groaznic!
2. Dacă ţi s-a întâmplat ţie cu 1-2-3-5-10 băieţi, nu înseamnă că "băieţii sunt aşa".
3. Poate din cauza atitudinii tale sunt aşa. Dacă "pari" inabordabilă, e firesc să se comporte aşa.
Salut.
P. S.: Serios, fă ceva cu scrisul ăla că-mi trebuie dicţionar!

| NickiMinaj a răspuns:

Probabil iti plac virginii timorati, pe etnobotanice.

| ProjectJackpot a răspuns:

Nu inteleg scrisu` sad