| Maya_8602 a întrebat:

TPU! Sa va povestesc:

De cand am luat vacanta ma simteam foarte bine pentru ca nu l-am mai vazut pe fostul(pe care inca il plac). iar in urma cu o saptamana am vb trei zile la rand. povestind. iar spunand ca ma poate impresiona.ca mereu ma face sa rad.si plus ca imi trimitea imbratisari si pupici.
Sunt cateva luni de cand ne-am despartit dar in tot acest timp mi-a dat motive sa cred ca inca mai simte ceva.desi el zice ca are prietena. unii mi-au zis ca face asta ca sa ma faca geloasa.
Ps. amandoi suntem a 8-a.
Mai simte ceva pentru mine?
Sfaturi plz. dau funda si voturi

Răspuns Câştigător
| ancuutssa a răspuns:

Eu am fost cu un baiat 1 an si 3 luni si am stat despartiti 6 luni,si acum ne-am impacat si ne iubim foarte mult,si eu am fost cu alt baiat si el u alte fete,si e ok. Daca inca vorbeste inseamna ca totusi inca ii pasa, si pupicii nu sunt neaparat un semn ca ii e drag de tine, dar imbratisariile mie una mi se par foarte dulci.Acum conteaza cat timp ati stat impreuna, e posibil inca sa te placa, ca altfel nu si-ar mai fii batut capul cu tine.

1 răspuns:
| crazycolor a răspuns:

happy desigur ca simte.ati fost impreuna ceva timp,nu? cred ca inca mai tine la tine, poate e putin orgolios si asteapta sa faci tu primul pas:p sunt sigura.ei bine, ce mai astepti fatokiss? daca ti la el fugi si spune-ihappy bft