| mirunaaa96 a întrebat:

Am o problema foarte aiurea si nu stiu ce sa fac, cine poate sa ma ajute cu niste sfaturi? nu vreau sa spun tot aici.

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Da-mi adresa ta de mes si pute vorbim, te mai sfatuiesc eu, mai ma sfatuiesti tu hehe big grin vedem noi cum dregem busuiocu nu e laughing viata terminata kiss capu sus.

| mimiwewem a răspuns:

Te pot ajuta și eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici toata lumea e anonima, poti spune ce problema ai fara teama de a fi afectat(a) in viata de zi cu zi.

Totusi, daca iti este prea dificil sa faci asta macar spune tipul problemei pe care o ai. Ar fi aiurea sa ai o problema cu masina si tu sa fii abordata de un ginecolog...

| Laura927 a răspuns:

Nu te cunoaște nimeni aici ...si noi avem răbdare sa citim sa stii happy
O zi buna!

| BoggyP a răspuns:

Incerc eu sa te ajut, cine stie.

| Georgyyyyyyy66 a răspuns:

Hey,te ajut eu..lasa-mi un mesaj cu id tau ca nu pot da mesaje si discutam pe mess! :*