| Larisamonica a întrebat:

Am stat împreună cu iubitul meu dar din cauza părinților el a plecat acasă și de când a plecat ma simt foarte singura și plâng încontinuu. Ce sa fac sa nu ma mai simt așa? Va rog ajutați-ma, nu mai pot, am avut atâtea probleme el m-a făcut sa uit din ele, dar acum de când a plecat toate astea au apărut...

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

In ultima ta intrebare se dadea la alta fata iar acum nu mai poti dupa el, esti sanatoasa? laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Cati anisori ai, esti atat de micuta ca plangi din nimicuri?
As fi inteles daca era in spital, bolnav grav sau ar fi murit cineva, dar sa urli fara motiv nu-i normal, insemanand ca ai un psihic labil (adica ai o boala psihica serioasa).

| Ccostipis a răspuns:

Dacă îl iubești și (bineînțeles) nu ești minoră mergi după el sau mai gândește puțin...