| catyskumpic a întrebat:

am o prietena care are 31 de ani si are probleme cu concubinul ei si acum sta la mine si la parinti mei in italia dar are in tara un copil de 3 anisori si ar vrea sa il ia aici si sa decada din drepturile parintesi concubinul sau?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia poate sa faca cand ajung in fata judecatorului si oricum sansele ca cel mica sunt mai mari de a ajunge la mama deoarece stie sa il ingrijeasca bine, si conditiile care i le ofera.

| PetreConstanta a răspuns:

Nu se poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca e concubin ce drepturi parintesti are? dar tatal copilului unde e? ea are probleme? sau ei au probleme cu ea?