| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema...am pus un pariu cu un baiat ca eu sunt mai buna la cuplari decat el.Acum eu trebuie sa il cuplez pe el cu o fata si el pe mine cu un baiat. v-ati prins voi.Problema e ca fata cu care a cerut sa il cuplez nu e chiar asa de convins si baiatul cu care am cerut eu sa ma cupleze mi-a mai zis si inainte ca sunt draguta.Inainte de asta, baiatul cu care am pus pariul a batut apropouri gen ca vrea sa ma cupleze cu cineva de la el din clasa, si mi-a dat ca prim exemplu pe baiatul cu care am cerut sa ma cupleze.Credeti ca el va castiga pariul?(eu sper asa pentru ca, ma rog, m-as alege cu un prieten). Voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| TootydeCool a răspuns:

Buna, sti care este chesti?
Deci ca sa castigi pariul sunt vreo 2-3 modalitati:
1. O canvingi pe fata respectiva ca baiatul "X" este ( spui cateva trasaturi ) si is doreste foarte mult sa fie cu ea.
2. Trisezi, daca va place unuia de altul adica tu de baiatul cu care ai cerut sa fii, foarte bine sa zicem ca sunteti impreuna si ai spui lui totul despre pariul tau cu X si asa va fi pana cand tu reusesti sa il "cuplezi" cu fata respectiva si te declari castigatoare.
3. Poi poti sa ai demonstrezi ca esti mai buna decat el, cuplandu-te chiear cu el, iar dupa aceea cand te saturi te duci la baiatul de care iti place.
Astea ar fi singurele modalitati!
Succes su mult noroc in ceea ce iti propui. Funda?

| Crysis21 a răspuns:

Asta chiar e o problema esentiala a vietii... traieste si vei vedea.

| Roxana110824 a răspuns:

Sincer mai intai iti spun ca nu am inteles nimic. Daca vrei sa iti raspund mai scrie odata intrebarea corect ca sa inteleaga lumea ce scrii. Vorba mea :,, Imi place romana ta''.

| Edy_7330 a răspuns:

Viata merge mai departe oricear fi fai ce crezi tu nu ce credem noi