| Anonimuser123m a întrebat:

Bună,am o problemă ca să zic așa,unui băiat îi place de mine (este în clasa cu mine) iar eu i-am spus ca nu îl cred și acum el mi-a spus,, Da ce ar trebui să fac sa mă crezi,, nu știu dacă face mișto de mine, la școală se uita la mine mereu si am rămas blocata la întrebarea lui, ce pot sa îi spun, va rog ajutați-mă.

13 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si pe langa asta... sa zicem daca i-ar placea de tine, ce urmeaza?

| Emma30555 a răspuns:

Ca sa îl crezi, contează cum se comporta, vorbe spun mulți, dacă se poarta ok cu tine și ți arata și prin atitudine ca te place poți sa îl crezi, încearcă sa comunici cu el mai mult și vezi pe parcurs

| mastadont a răspuns:

Păi ori îți place ori nu. Astea sunt opțiunile. Dacă îți place și ție de el atunci spune-i nu lăsa omu să sufere degeaba iar dacă nu anunță-l să caute pe alta.

| dinaprilie a răspuns:

Cati ani ai?

| Anonimuser123m explică (pentru dinaprilie):

Aproape 17

| Anonimuser123m explică (pentru dinaprilie):

17,chestia este ca nu am avut niciodată relatii

| dinaprilie a răspuns (pentru Anonimuser123m):

Cu bagare deseama, sondeaza terenul..sa nu faceti copii, de pe acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, invata si scrie, te exprimi oribil, cum se poate ca unui baiat sa-i placa de tine cand tu te exprimi in halul asta?

| geoconda a răspuns:

Eu sunt de părere că nu ar trebui să ne cuplăm cu colegii de clasă.

| Denila123 a răspuns:

Eu am 21 de ani si se uitau fetele la mine cand avea 17 ani si eu ma uitam in drept deloc la ele si asa le am pierdut...
si mie ami place de tine ca esti sincera si amabila

| Saiko10 a răspuns:

Pai zic si eu sa il crezi, daca iti place si tie de el, bravo, ai gasit cu cine sa te bagi in relatie.

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

happy Ai nevoie de un psiholog sau psiho-terapeut ca să te ajute să gestionezi această problemă. Funda? happy

| GabyZn a răspuns:

Ii spui ca vrei sa ii faci o mecla in baie si daca accepta e pe interes clar