| Ariamnaa a întrebat:

Bună, am și eu o problema, poate parea ciudat ca o spun dar pe mine ma macină într-un fel sau altul. Deci nu știu de ce limba mea este crăpată, adică are pe ea ca niște mici tăieturi puțin mai adânci și e alba în mijloc și nu îmi dau seama din ce cauza și problema este ca peste 2 luni voi avea și primul meu sărut si nu știu dacă pentru el o sa fie un disconfort. Vă rog ajutați-ma.

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Medicul de familie îți va da o trimitere la un medic specialist.

| Gândesclarece a răspuns:

E o inflamație.

| Oanaoni a răspuns:

Poate ai limba strocală(limba geografică)..mergi la un medic