| alina2975 a întrebat:

Bună.Aș vrea să mă ajutați deoarece sunt foarte confuză. Mă cunoșteam cu un băiat de mult timp însă nu comunicam deloc și nu prea ne vedeam însă el, era prieten cu prietena mea destul de bine și i-a trimis un clip video cu ea, însă am apărut și eu și a întrebat-o pe prietena mea cine sunt eu. Pană la urmă a spus că nu m-a cunoscut si a cerut site-ul meu de socializare. Am început să vorbim și ne-am văzut la o sărbătoare. Seara după ce am sărbătorit am ieșit, unde el mă cuprindea. După n-am vorbit un timp oarecare. Și am început să ieșim practic în fiecare seară.De fiecare dată cand iese la plimbare cu băieții mă întreabă dacă vreau să ies cu el și cateodată așteaptă momentul ca prietenii săi să nu fie cu el să mă îmbrățișeze. Însă singura problemă că nu îmi scrie mesaje pe telefon și în mediul virtual, pare foarte indiferent.
Există șanse oricum să mă placă?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te place clar

| darrio2007 a răspuns:

De ce nu ieșiți numai voi doi? Trebuie sa fie și ceilalți băieți? Să-ți spun drept, băieții plac orice fata care le dă un mic semn de atenție.

| kaTTsu a răspuns:

Da, te place, doar ca este mult mai rezervat. Recent am dat peste o fata, culmea... si proceda fix la fel, cand ne vedeam era totul frumos si cand eram fiecare la casa lui era destul de "distanta" doar ca ea astepta mereu sa-i scriu eu, sa fac primul pas.

Fa tu asta, fa primul pas si vezi unde duce.

Sper sa fii fericita si mult succes cu acel baiat!

| AliGab a răspuns:

Lasa mamica mediul virtual. Axeaza-te pe realitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poate ca e confuz momentan.