| Shnitzy1324 a întrebat:

Astazi mergeam cu o colega acasa, "fosta amica", si vorbeam de ale noastre, in fine.Eu am o prietena care ma impac foarte bine, ceva de genu si nu o suporta, eu am intrebat-o de ce? Pentru ca dupa parerea mea e foarte faina.Si mi-a zis ca cica erau foarte apropiate.Colega mea are inca o sora e in clasa cu acea fata. Sunt cu un an mai mici ca noi, si am intrebat-o motivu, a zis ca vorbea urat despre sora'sa si a vazut un clip la ea in telefon, ca erau baietii din clasa lor si o atingeau pe sani, fund etc.Si ea era destul de linistita, le spunea -Hai poate pe aici' nu vrei-.Cand ne-am despartit, colega mi-a zis "dar nu zici la nimeni ca ti-am spus ok?". Voi ce parere aveti. Ar trebui sa continui o relatie de prietenie cu astfel de fata? Tin sa precizez ca asta a avut loc anul trecum mi se pare ca.

6 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Atata vreme cat pe tine nu te pipaie nimeni, nu vad de ce nu. Adica sa fim seriosi, ce treaba ai tu cu fata aia... E cumva sor-ta sa iti pese? E doar o tovarasa si atat, asa ca nu conteaza detalii de genul...

| DrA a răspuns:

Vorbe pot fii multe. Daca tie iti place fata. te intelegi bine cu ea, acum nu se manifesta asa cum crezi ca s-a manifestat anul trecut, de ce sa strici o prietenie pe o poveste? In fond si la urma urmei nu ai vazut acel clip, nu ai de unde sa stii exact despre ce e vorba. Si eu am o prietena care e foarte usuratica, dar asta nu inseamna ca eu nu pot sa fiu prietena ei. Pana la urma fiecare face ce vrea. Eu stiu cine sunt, nu ma influenteaza in nici un fel si cu mine s-a purtat mereu foarte frumos. De ce sa nu-i fiu prietena?

| KiDdAReA a răspuns:

Nu fi atat de sigura k e asa cum spune colega ta q filmuletsul si bla'bla'bla odata ce ti'a sps nu spn la nmn inseamna k vrea sa bage cearta intre voi 2... am trecut si eu prin asta a bagat o fta raca intre mine si cea mai buna pr a mea i-a zis nu stiu c despre mine ea a crezut'o si na mai vb q mine un an... dar acum ne'am impacat si suntem de nedespartit e sora mea mai mica si indif d greseala aia eu tot o iubesccccccccccc

| pisi20 a răspuns:

Ei nu te luat dupa lome fa ceea ce simti u

| AstaMikuAndrey a răspuns:

Salut eu spun ca nu.Deoarece eu in locul tau nu as suportao.Dar tu poti face ce vrei! app Funda?big grin

| madalinaiuliana30 a răspuns:

Buna,,,mai si eu am 3 prietene si ne intelegem foarte bine,,multa lume rea a vrut sa bage raca intre noi,,dar pentru ca ne cunoastem atat de bine nu a reusit,,,,eu ce sa iti zic,,, daca o consideri prietena buna si ai incredere in ea,,, continua succes sper ca ti-am fost de folos :d