| DragonLore a întrebat:

Buna Cum Sa Fac Sa Se Indragosteasca O Fata De Mine ea e in clasa a cincea si eu in a patra Si e isteata la fel si eu si semanam, ne petrecem fiecaare zi de vara impreuna

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă te ţii de carte în continuare, şi termini o facultate bună în 10-20 de ani va fi în limbă după tine.

Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar De Ce Scrii Prima Literă Din Cuvânt Cu Literă Mare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu încercați să vă împrieteniți? Nasol să te legi la cap de la 10-11 ani când nici nu știi ce implică o relație. Ai dreptul la glume de relații, dar mai bine faci glume despre zeii din Legendele Olimpului pe care o ai de citit în a cincea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa fi dragut cu ea si sa-i arati calitatile tale, poate te va observa ca iesi din tipare si cine stie, pana la sfarsitul verii veti fi impreuna.Succeshappy

Răspuns utilizator avertizat
| EU19 a răspuns:

La varsta ta mai bine te gandestimla scoala de cat la fete.O sa ai destul timp cand mai cresti sa ai prietene.