| Hela a întrebat:

Buna! De ce persoanele din India sau din țările dimprejur sunt foarte insistente in a avea o relație? Au vreun beneficiu daca ajung in Romania sau sunt ajutați financiar cu ceva bonusuri? Cred că știm cu toții despre unele persoane din Republica care au plătit sa se căsătorească în România doar pentru a pleca cu mai multe ușurință în alte țări...

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Au inceput sa vina cativa africani in RO dar indienii trag la GB unde au sanse sa stea pentru ca au fost colonizati in trecut de englezi

| romeo78 a răspuns:

Pentru că sunt dintr-o castă inferioară și nu au voie să se căsătorească cu cineva dintr-o castă superioară.
Iar, pentru un câștig financiar preferă să plece de la ei din țară.

| Freya1 a răspuns:

Ei stau destul de rau financiar asa ca se poate sa fie printre ei si uni ce vor o relație prin care sa o duca mai bine dar nu e obligatoriu.

| Werrich a răspuns:

Interesant, unde pot găsi indience? Ați găsit o aplicație? Mulțumesc

| Hela explică (pentru Werrich):

Nu știu unde găsești indience, dar dacă vrei îți arăt unde poți găsi indieni laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăia de îi vezi tu pe Instagram in comentarii sunt ori fake ori trolli. Nu au nicio treabă. Unde ai văzut tu indieni în România? Și mai ales casatoriți cu românce. Hai sa fim serioși! Nici nu prea pot din cauza culturii si religiei. Deci cred ca ai scris ceva pe lângă, cred ca nici tu nu stii ce ai scris. Stai jos, 4!

| gabicoo a răspuns (pentru anonim_4396):

Salman Khan + Iulia Vântur

| Hela explică (pentru anonim_4396):

Sunt studenți din Asia. Nu mă refer la cei de pe internet neapărat. Așa că încearcă să faci din 4 ăla un 10 că ne supărămlaughing)

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt indieni la noi in tara ce muncesc in constructii. Într-adevăr nu prea stiu indieni ce sa fie căsătoriți cu românce dar de muncit muncesc.