| mirunaaa96 a întrebat:

Buna,deci nu inteleg nimic, acum un an jumate am fost cu un baiat vreo 2 saptamani,e genul de baiat rau,e exact cum imi place mie doar ca e cam nepasator, indiferent, acum 2 saptamani ne-am intalnit intr-o dimineata..am vorbit un pic si dupa scoala ne-am vazut, dupa aia mi-a cerut sa ii mai acord o sansa, ca s-a schimbat..nu stiu ce, am zis bine ai a fost ok vreo saptamana dar tot asa indiferent. Acum 3 seri ne-am vazut vreo 5 minute ca am insistat eu si m-a mintit cu ceva, ieri dimi i-am zis ca vreau sa ne despartim pentru ca el nu se comporta ok. A zis doar "bine" si in 2 sec a si pus poza pe fb cu una..nu inteleg de ce a insistat ceva sa ne impacam si acum a zis doar bine. Dar parca as vrea sa ne impacam, e exact ca mine, imi place de el dar nu pot sa ii spun.

7 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

S-a întors la tine pentru că a sperat că îi vei da. Dacă a văzut că nu primește, a mers la prima care i-a dat. Poate că sunteți la fel, dar diferența dintre voi e că el nu rămâne gravid iar tu nu te poți lăuda cu numărul de "victime". Poate că nu îți dai seama, dar îl iubești. Dacă poți găsi o metodă de a îi spune asta cu demnitate, atunci nu ai de ce te teme. Va spune fie da, fie nu, dar măcar vei încheia un capitol și vei începe altul.

| Anaad a răspuns:

Imi pare un baiat fara prea multa constiinta de sine. Dar tu ar trebui sa ai, si sa te respecti suficient de mult incat sa nu mai treci printr-o astfel de situatie din nou.

| AndraAndrada2000 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat aproape acelasi lucru. Am cateva variane:1.incerca sa il uiti, 2. spune-i ce simti, 3.sufera in secret(ca si mine de 1 an si ceva dar crede-ma o sa te saturi pana peste cap), 4. f-al si tu gelos(pune si tu o poza cu un baiat pe fb., 5.imbracate mai frumos, machiazate mai strident. fa-ti o schimbare de luc. Poate o sa reusesti cu una dintre aceste variante.Bafta multa!

| Alexutzu_Alex_1994_mVjd a răspuns (pentru AndraAndrada2000):

Eu zic sa iti dai seama ce vorbesti pentru ca poate face o mare greseala. daca ea isi face o schimbare de loc pentru un baiat e o mare problema. Cine te place e pentru felul tau de a fii. Daca suferi in secret nu rezolvi nimic. Ce-a mai buna varianta e sa il intrebe daca el o mai place sau nu. In caz ca zice nu asta e. Nu poti obliga pe nimeni sa te placa!winking

| Trk_Ihsan_1997 a răspuns:

happy Deci sincer ai o problema! Iti zic ceva numai i-l baga in seama happy Nu merita.

| Verø a răspuns:

Spune-i tot ce simti ^.^.

| Trk_Ihsan_1997 a răspuns (pentru Verø):

Dc sa ii spuna sa isi bata mai raw joc de ea happy