| Nukro a întrebat:

Buna din nou, i-am scris aseară pana la urma pe număr și i-am zis ce aveam de spus, nu i-am spus ca sunt îndrăgostită de el ci doar sa ne vedem ca vreau sa îl văd PTR ultima data si ca nu o sa îl mai caut după.Nu mi-a răsp si am decis sa îl sun, nu mi-a răspuns și i-am lăsat un mesaj vocal. Știu prea super insistent! Și i-am spus in mesajul vocal ca eram îndrăgostită de el

7 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Insisti prea mult si mai rau faci.

| Nukro explică (pentru danbnz):

Mie frica sa nu îl mai văd niciodată poate de asta nu știu ma innebunit asta-i adevarul nu vreau sa acept dar cred ca nu ii pasa de mine inima mea e nebuna sunt Ft impulsiva și când ma iau toate gândurile la rost acționez și regret după

| danbnz a răspuns (pentru Nukro):

Cred ca ai facut o obsesie pentru baiatul asta si-l "sufoci".
Ti-a raspuns bine cineva... ofera-i spatiu si timp

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ti-am tot văzut intrebarile pe site.
Te intreb serios, de ce nu lași băiatul in pace?

| Nukro explică (pentru floresdemayo):

As vrea sa îl las in pace dar tot timpul ma gândesc la el sunt foarte nervoasa și nu mai reușesc sa mi-l scot din cap, îl iubesc înțelegi mam îndrăgostit de el și inima mea nu ma lasă in pace, am încercat o alta relație nu merge, îl văd peste tot ma gândesc la el mereu când ma trezesc pana ma pun la culcare in plus nu pot sa îl uit am încercat

| floresdemayo a răspuns (pentru Nukro):

Tu vrei să-l îmbolnăvești psihic?

| sofisis a răspuns:

Doamne fereste ma fata. Lasa-l in pace. In America ti-ar fi trantit deja un ordin de protectie care ti-ar fi interzis si sa il suni, scrii etc.