| Dienuk98 a întrebat:

Eu am fost cu un baiat timp de o zibig grin : pe 14 februarie (ziua indragostitilor) o prietena de-a mea l-a intrebat (fara instiintarea mea) daca vrea sa fie cu mine iar el a zis nu iar el credea ca eu nici nu vorbesc cu acea fata dar seara m-a intrebat el pe mine daca vreau sa fiu cu el si binentzeles ca am acceptat. A doua zi la scoala colegii lui isi bateau joc de mine (deoarece el nu este foarte dragut si nici nu a avaut prea multe "prietene" care sa nu isi bata joc de el) dar nu stiu sigur daca faceau la fel si cu el, dar intr-o pauza el a trimis un coleg sa imi zica ca se desparte de mine. Dupa acea intamplare eu nu stiu ce sa cred: el a vrut doar sa isi bata joc de mine si de asta s-a despartzit de mine, lui ii pasa ceea ce zic ceilaltzi despre mine sau pentru ca a vazut ca ma deranjeaza foarte tare cum se comportau colegii lui? spuneti-mi parerea voastra va rog. :*:X

6 răspunsuri:
| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Eu cred ca... daca tu i-ai spus ca te deranjeaza ceea ce zic colegii inseamna ca n-a mai suportat sa stie ca pe tine te intereseaza parerea lor. El credea ca ti cont de parerile celorlalti si ii era frica de faptul ca vei fi inca o fata care isi bate joc de el, care ii da papucii pentru ca te deranjau vorbele lui.El era sigur ca vei vrea sa te desparti de el adica sa iti bati joc de el la fel cum i s-a intamplat si cu ''celelalte''si ii era teama ca iar isi vor bate joc colegii de el si il vor tachina cu chestia asta : prietenele lui au stat cu el si apoi i-au dat papucii si si-au batut joc.De data asta a vrut el sa ''isi bata joc'' cum s-ar zice ca sa iasa cu camasa curata daca intelegi ce vreau sa spun si sa hnu se mai vorbeasca despre el ca isi bat joc fetele de el. Daca o sa comunici cu el acum si ii vei zice ca tu nu vrei sa te certi cu el din cauza unor colegi invidiosi si nesimtiti sigur va intelege. Bineinteles asta daca si tu ti al el. Bafta :X :*

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Eu cred ca ii pasa ce zice lumea, dar cred ca si pentru ca te deranja cum se comportau colegii lui.
Nu cred ca a vrut sa-si bata joc.

| Sabìŋaaa a răspuns:

Eu cred ca din cauza colegilor. Unii pot fi chiar foarte enervanti si ne pot determina sa facem lucruri pe care nu le vrem doar din cauza ca isi spun ei parerea prea direct ori se distreaza putin pe seama altuia. happy Dar puteati discuta despre asta, de faptul ca nu iti place cum se comporta colegii lui si sa rezolvati asta. Dar daca el a trimis pe altcineva sa iti zica ca s-a terminat oh go on...Nu facea asta daca tinea indeajuns de mult la tine. happy Parerea mea. Bft in continuare:*

| BloodPrison a răspuns:

Cred ca nu vroia sa mai isi bata joc colegii de tine

| intelegatoarea a răspuns:

Pai daca din prima a zis nu.ce te asteptai adica fara supi da poate nu te placea

| Annto a răspuns:

Sincer cred ca lui ii pasa de parerea colegiilor lui si era mai important asta pentru el decat sa fie cu tine. `!
Urat din partea lui.