| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Deci, un coleg de-al meu s-a uitat pe facebook-ul meu si in anul 2012 a descoperit ca am pus pe youtube niste videoclipuri.Luni dimineata cand am ajuns la scoala niste colegi m-au intrebat daca am cont de youtube si am spus ca da.Eu nu stiam ca s-au uitat la videoclipurile mele! Iar unul dintre acele videoclipuri era ca citeam Peter Pan.Iar acel coleg care s-a uitat primul la videoclipuri m-a intrebat daca ii mai citesc ceva.Azi dimineata,inca un coleg a vorbit despre videoclipuri si ma simteam de parca si-ar batea joc de mine.Iar acel coleg care s-a uitat in cronologia mea, venea in fata mea si canta Ai Se Eu Tu Pego.Si atunci chiar m-am enervat si el credea ca-mi place sa fiu batjocorit.Cica i-a placut.Dar se vedea pe fata lui ca a ras de mine.Si din cauza lui e posibil ca cativa care s-au uitat la videouri sa-si bata joc de mine,si nu vreau deloc asta crying La cealalta scoala isi bateau mereu joc de mine,si nu vreau ca la scoala asta sa fiu din nou marginalizat crying As putea sa ii zic toate astea dirigintei,dar mi-e frica ca se vor razbuna rau de tot pe mine si voi fi din nou marginalizat,si,repet, nu mai vreau! Deci ce pot sa fac!
Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| BeaK a răspuns:

Cel mai bine este sa iti anunti diriginta! Ea stie mai bine ca tine ce e de facut! Daca te razbuni si tu sau le faci ceva cand o anunti pe diriginta ei vor zice ca uite si el a facut asta si asta..Acum pana tu nu le-ai facut nimica doar ai suportat batjocora lor ei nu te pot invinovati cu nimic.Deci cea mai buna solutie este sa anunti diriginta in cel mai scurt timp!

| SportBoy a răspuns (pentru BeaK):

Iti multumesc foarte mult, tu chiar m-ai ajutat! Iti spun maine cum a descurs totul!

| BeaK a răspuns (pentru SportBoy):

Ok..ma bucur ca am reusit sa te ajutwinking

| anonim_4396 explică (pentru BeaK):

Buna! Am rezolvat problema! Nu a mai trebuit sa-i zic dirigintei deoarece astazi nu au mai vorbit despre videoclipurile mele! Dar iti multumesc ca m-ai ajutat! Funda e a ta!

| BeaK a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi mult :* si ma bucur ca s-a rezolvat totul cu bine happy

12 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ignori.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Crezi ca n-am incercat?

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Dupa cum se pare tu le raspunzi. Nu ii mai bagi in seama. Nu le mai raspunzi.

| AirănMeidăn a răspuns:

In primul rand sterge postarile respective
In al doilea, poti sa nu iei totul atat de in serios. Cineva face misto de tine, ok, ia-o ca pe o gluma si macar schiteaza un zambet. E ok sa razi de tine uneori.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Dar si tu esti de vina, distribui videoclipuri amuzante cu tine si dupa te plangi ca altii rad. Nu ti se pare logic sa se intample asta?
Si eu mi-as bate joc de tine. Sterge-le si nu te mai face de ras in public.

| anonim_4396 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Ele s-au distribuit singure.Si nici nu mai tin minte parola. Daca nu stii sa raspunzi la o intrebare, nu ma raspunde si pace!

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, ma, da, s-au distribuit singure.
TU le-ai pus pe internet, n-au venit extraterestii si le-au postat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Clar cea mai buna solutie nu era sa iti anunti diriginta, dar presupun ca laptele ti l-ai varsta deja iar acum nu mai are rost sa plangi dupa el ee ehh sad, imi e ca de acum vei suporta niste consecinte cam neplacute, din pacate.